Vyhledání plavby

Kam chcete cestovat


Jste zde: Plavby Karibikem > Informace > Systém stravování a nápojů během plaveb

Systém stravování a nápojů během plaveb

Do nové sezóny 2016 se společnost Pullmantur rozhodla angažovat světoznámého španělského šéfkuchaře Paco Roncero (oceněného dvěmi Michelinskými hvězdami), aby své kuchařské umění přenesl i do stravování pro pasažéry našich lodí.ALL INCLUSIVE stravování na všech lodích:

Od letošní sezóny se na na palubu všech plavidel Pullmantur vrací populární koncept ALL INCLUSIVE – včetně neomezené konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů!

Nápoje zahrnuté v ALL INCLUSIVE: rozlévané ovocné džusy, káva Lavazza, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje, pivo, vodka, rum, tequila, gin, likéry, aperitivy, whisky, sherry a koňaky, alkoholické i nealkoholické koktejly, vína (místní značky)

Za příplatek 1-3EUR/nápoj je možné si při objednání zvolit z většího výběru značek nápojů.Podrobný nápojový lístek najdete na palubě každého plavidla.

allinclusive4

Nové menu na palubách lodí PULLMANTUR

Paco Roncero je španělský mezinárodně uznávaný šéfkuchař, který byl oceněn dvěmi Michelinskými hvězdami. Také díky němu se Pullmantur může pochlubit gastronomií na velmi vysoké úrovni. S jeho příchodem Pullmantur nabízí nová, originální menu, která vám ještě více zpříjemní vaši dovolenou.

Při mé práci je kvalita surovin zásadní k zajištění spokojenosti zákazníků. Proto jsem rád za možnost spolupráce se společností, jako je Pullmantur, která si na kvalitě velice zakládá.“
Paco Roncero

allinclusive1
allinclusive2

allinclusive3

Kontakty

CK SOLEADA s.r.o.
Tel:   485 102 754
Mobil: 774 750 111
Email:     info@soleada.cz 

Videoklipy

Videoklipy Podívejte se na videoklipy o plavbách společnosti Pullmantur.

Virtuální prohlídka

Prohlídka plavidel Zajímá Vás jak vypadá vaše kabina, restaurace nebo další společné prostory na lodi ? Kliknutím na jednotlivé…

Fotogalerie

Fotogalerie Chcete vidět další obrázky lodí a destinací ? Zde najdete fotografie našich klientů.
TOPlist