1. Netradiční způsob dovolené
  Okružní plavba je zcela rozdílný způsob trávení vaší dovolené. Pokud hledáte něco jiného než jen klasický pobyt v exotické destinaci, můžete spojit pobyt a poznání novým míst v jedno. Plavby vám umožnují poznat několik různých míst a států během jednoho týdne bez nutnosti stěhování se. Každý den navštívíte jinou destinaci a přitom budete stále bydlet ve své kajutě a budete mít k dispozici luxusní zázemí lodě. Během noci se loď přemístí do další destinace, aniž byste zbytečně ztráceli čas ze své dovolené. Na každém ostrově máte možnost vystoupit na pevninu individuálně nebo si vybrat z nabídky fakultativních výletů organizované cestovní kanceláří na lodi.
 2. Luxusní dovolená za rozumnou cenu
  Naše společnost se snaží změnit i v České republice obecně rozšířený názor, že okružní plavba je drahá a snobská dovolená. Naopak, tento produkt je ve světě velice populární a zažívá obrovský rozmach. Plavidla společnosti Pullmantur Cruises svým vybavením odpovídají 4* hotelů a svým pasažerům nabízejí výběr kabin od standardních až po luxusní apartmány. Všechny typy kabin jsou vybaveny televizí, klimatizací, sušákem vlasů, privátním sociálním zařízením a telefonem. Kapacita lodí je v rozmezí 800-1400 pasažerů, což je řadí mezi středně velké. To je výhoda především pro ty, kteří cestují poprvé.
 3. Bohaté vyžití během plavby
  Loď je vybavena několika typy restaurací a barů, dále zde najdete kino, společenské prostory, kasino, diskotéku, karaoke, knihovnu, sportovní zařízení jako je posilovna, běžecký okruh, saunu, jacuzzi, vnitřní i vnější bazény a dále kadeřnictví, masážní salony a samozřejmě duty free obchody. I o vaše potomky může být postaráno v dětském koutku nebo v sálu s videohrami. Každý den je organizovaný kulturní program, takže nudit se rozhodně nebudete.
 4. All inclusive stravování
  Jako jedna z mála rejdařských společností nabízí Pullmantur Cruises plavby s režimem all inclusive. Během celé plavby máte k dispozici neomezenou konzumaci jídla, nealkoholikých a také alkoholických nápojů. Budete moci vyzkoušet mezinárodní kuchyni nebo využít švédské stoly.  
 5. Slevy
  Pokud svou dovolenou plánujete s předstihem, rádi využijete slevy za včasnou rezervaci. Chcete vzít s sebou vaše děti ? I pro ně nabízíme slevy. Slevy nabízíme i pro 3.-4. osobu. Plánovat se rozhodně vyplácí.
 6. Akční nabídky
  Téměř neustále jsou nabízeny akční ceny na většinu plaveb. Slevy dosahují až 50% z katalogové ceny. Neváhejte a podívejte se na aktuální akční nabídky.
 7. Mezinárodní atmosféra
  Přestože je Pullmantur španělský touroperátor, složení klientely je různorodé. Plavby se účastní většina národností z Evropy a také ze zemí Latinské Ameriky. Budete mít jedinečnou příležitost poznat jiné národy a navázat přátelství s lidmi z jiných kultur.
 8. Servis 24 hodin denně
  Samozřejmostí je servis 24 hodin denně během celé plavby. Vždy vám jsou k dispozici ochotní členové posádky nebo informační recepce, kde vám pomohou vyřešit případné problémy.
 9. Výhodné nákupy
  V době plavby můžete využít zvýhodněný režim nákupů bez daně. Funguje to stejně jako na palubě letadla.
 10. Jedinečná příležitost pro romantiky
  Jeden z nejúchvatnějších zážitků vaší plavby bude určitě východ nebo západ slunce, který budete moci pozorovat z paluby lodě.
 11. 11.důvod
  Necháme na vás, abyste si po absolvování plavby mohli říci, proč jste nakonec rádi, že jste se rozhodli pro tuto jedinečnou dovolenou........