allinclusive4 ALL INCLUSIVE stravování na všech lodích:

Od letošní sezóny se na na palubu všech plavidel Pullmantur vrací populární koncept ALL INCLUSIVE – včetně neomezené konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů!

Nápoje zahrnuté v ALL INCLUSIVE: rozlévané ovocné džusy, káva Lavazza, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje, pivo, vodka, rum, tequila, gin, likéry, aperitivy, whisky, sherry a koňaky, alkoholické i nealkoholické koktejly, vína (místní značky)

Za příplatek 1-3EUR/nápoj je možné si při objednání zvolit z většího výběru značek nápojů.Podrobný nápojový lístek najdete na palubě každého plavidla.

allinclusive1Nové menu na palubách lodí PULLMANTUR

Paco Roncero je španělský mezinárodně uznávaný šéfkuchař, který byl oceněn dvěmi Michelinskými hvězdami. Také díky němu se Pullmantur může pochlubit gastronomií na velmi vysoké úrovni. S jeho příchodem Pullmantur nabízí nová, originální menu, která vám ještě více zpříjemní vaši dovolenou.

Při mé práci je kvalita surovin zásadní k zajištění spokojenosti zákazníků. Proto jsem rád za možnost spolupráce se společností, jako je Pullmantur, která si na kvalitě velice zakládá.“
Paco Roncero

allinclusive2 allinclusive3