Vyžití pro celou rodinu

Na všech lodích Pullmantur nabízíme zábavu a relaxaci pro celou rodinu. Čas můžete trávit společně nebo si vybrat z mnoha aktivit, určených pro různé věkové kategorie. Ti nejmenší si užijí plno zábavy v Guppy Clubu, který je určený pro děti od 3 do 6ti let, pro starší děti (7 – 11 let) je tu The Guppys. V obou dětských klubech se o vaše ratolesti postarají profesionálové, kteří pro ně mají na každý den připraveny různé hry a další aktivity, jako například malování na obličej, dětská představení a různé workšopy. Nesmíme zapomenout na teenagery, pro ty je tu Teens Club, ve kterém se určitě nudit nebudou. Zahrají si zde týmové hry, zařádí na diskotéce, shlédnou některé z mnoha představení a prostě si užijí den po svém.

Pullmantur samozřejmě myslí i na dospělé. Máte zde nepřeberné možnosti, jak si užít chvíle ve dvou. Ať už chcete strávit den ve sportovním duchu nebo jen odpočívat, určitě si vyberete. Jsou pro vás připraveny večírky a různá vystoupení, stejně jako sportovní vyžití, osvěžující bazén, je toho mnoho, můžete se nechat překvapit. Vychutnejte si zábavu a odpočinek pro celou rodinu v krásném prostředí na moři, bude to pro vás nezapomenutelný zážitek.

Gastronomie

K dokonalé dovolené patří samozřejmě také výborné jídlo. Každý ví, že pro ten nejlepší gastronomický prožitek jsou potřeba kvalitní suroviny a neméně dobří kuchaři. Proto pro vás Pullmantur vybírá jen ty nejlepší šéfkuchaře a výborné čerstvé suroviny.

Každý den začíná dobrou snídaní, můžete si vybrat od tradiční až po snídani kontinentální. Nebo se vydejte do některého z bufetů či restaurací, kde na vás čekají stále ti samí číšníci, kteří dobře vědí, co vám chutná a co máte rádi. Na konci dne bychom vám rádi přinesli více než jen obyčejnou večeři. Víme, že večer je ideální čas na to, podělit se svými blízkými o zážitky z celého dne u dobrého jídla. Můžete si vybrat ze dvou časových intervalů. V 19:30 je zde večeře pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří mají naplánovány večerní aktivity, ale samozřejmě si můžete zvolit i pozdější čas od 21:45.

Další možností je od 19:30 do 22:00 navštívit některý z našich bufetů, kde vám nabídneme vyhlášenou španělskou kuchyni. Pro ty náročnější z vás je zde možnost zarezervovat si stůl ve WU Restaurant Fusion Bar Lounge (na lodích Emress a Sovereign). Tady jsou pro vás připravena vytříbená menu a výborné víno za příjemnou cenu (není zahrnuto v all inclusive). V krásném prostředí s příjemnou hudbou si můžete vychutnat úžasné koktejly nebo vyzkoušet exotické pochoutky, obratně zkombinované s evropskou kuchyní. Užijte si chutě Asie, Thajska, Indie, Číny, Japonska, Indonésie nebo Filipín, to vše na jednom místě.

Pokud máte nějakou speciální dietu, stačí dát nám vědět při rezervaci, a my vám rádi stravování přizpůsobíme.

Zábava na moři

Kasino - neumíte hrát Black Jack nebo nerozumíte pravidlům pokeru? To nevadí, na lodi se to rychle naučíte. Nepromeškejte šanci užít si vzrušení ze hry a přivydělat si nějakou korunu. Můžete začít třeba Americkou ruletou, je to jednoduchá a velmi zábavná hra. Ať už dáváte přednost výherním automatům, video pokeru nebo sázení na živé sportovní zápasy, u nás si určitě vyberete. Tak proč nezkusit své štěstí.

Dále na palubě najdete: kadeřnictví, kosmetický salon, wellness a lázněduty free obchodyinternet a wi-fi24 hodinovou pokojovou službuhlídání dětíčistírnulékařskou službu

Lázně - pokud se potřebujete zbavit stresu a načerpat novou energii, toto je to správné místo. S ohledem na vaše potřeby si můžete vybrat z mnoha relaxačních, rekondičních a dalších procedur pro nastolení té maximální letní pohody.

Nákupní zóna - rádi nakupujete? Na palubě naleznete několik duty free obchodů, kde si můžete pořídit výrobky známých značek za příjemné ceny. Seženete zde svůj oblíbený parfém, hodinky, po kterých tak dlouho toužíte a dárky pro své nejmilejší. Je to skvělá možnost, jak nakoupit krásné věci za výhodnou cenu bez daně.

Výlety na pevninu - tak jako na lodi, i na pevnině vám Pullmantur nabízí ten nejlepší servis. Exkurze je možné si objednat přímo na palubě, v on-line rezervačním systému nebo si je zorganizovat samostatně podle svých představ. Pokud se rozhodnete, že si zařídíte exkurzi na pevninu ve vlastní režii, musíte mít na paměti, že čas odjezdu lodi z přístavu je pevně daný a proto je nutné si vše dobře promyslet, abyste se vyhnuli případným nepříjemnostem.